Sme viac ako distribútor špeciálneho zdravotného materiálu.

 

 

 

 

biosense webster logo


Biosense Webster je celosvetovo uznávaný líder čo sa týka diagnostikovania a liečby srdcových arytmií. Je súčasťou spoločnosti Johnson & Johnson. Produkty Biosense Webster sú navrhnuté tak, aby napĺňali potreby elektrofyziológov a kardiológov.

www.biosensewebster.com


MEDITRADE KONTAKT PRE ELEKTROFYZIOLÓGIU

Západ SR - Pavel Blumel

Stred a východ SR - Marta Furdiková


BW - Diagnostické katétre

Diagnostické katétre ku CARTO 3 Mapovaciemu systému:

diagnosticke katetre biosense webster

CARTO PENTARAY

2-dimenzionálny, celopriestorový diagnostický katéter s vysokým rozlíšením pre mapovanie komplexných arytmií v akejkoľvek dutine srdca. Rozdeľujú sa podľa zakrivenia (D a F) a podľa spacingu 2-6-2 mm a 4-4-4 mm. Hrúbku 7F a dĺžku 115 cm a počet elektród 20, majú všetky rovnaké.

CARTO LASSO

Dostupné sú 4 druhy LASSO ovládateľných katétrov, rozdelené podľa ohýbateľnosti slučky a počte elektród. LASSO má variabilnú slučku, ktorá je ovládateľná a expadabilná v priemere 15 až 25mm. Jednoducho priľne do každej pľúcnej žily akýkoľvek je jej priemer. LASSO je kombinácia zlepšenia manažmentu mapovania pľúcnych žíl a ekonomiky výkonu v jednom prostriedku.

CARTO DECANAV

Ľahko ovládateľný aj v ťažko dostupných oblastiach. Navrhovaný pre multi-elektródové mapovanie ľavej komory a pravej predsiene.

 

Viac informácií k diagnostickým katétrom ku Carto 3 Mapovaciemu systému>

Ostatné diagnostické katétre >