Sme viac ako distribútor špeciálneho zdravotného materiálu.

 

 

Prečítajte si viac o CytoSorb

Spoločnosť CytoSorbents sa špecializuje na oblasť intenzívnej starostlivosti a imunoterapie. Špecializácia sa zameriava na čistenie krvi, kontrolu zápalu v krvi u kriticky chorých pacientov a pacientov na oddeleniach kardiochirurgie. Nosným produktom spoločnosti je produkt CytoSorb®, ktorý má povolenie spoločnosť distribuovať v 39 krajinách po celom svete. Ide o bezpečný cytokínový adsorbér, ktorý bol vytvorený na redukciu "cytokínovej búrky," ktorá by inak mohla spôsobiť masívne zápaly, zlyhanie orgánov a smrť pri kritickom ochorení ako je sepsa, popáleniny, poranenia, poranenia pľúc, zápal slinivky brušnej a iné.

www.cytosorbents.com

 

MEDITRADE KONTAKT PRE KARDIOCHIRURGIU

Adam Sorkovský

CytoSorbents - Cytokínový adsorbér

CytoSorb®

SIRS a SEPSA. Pod kontrolou.

 

  • Cytokínový adsorbér CytoSorb® je jedinečnou polymérovou technológiou, ktorá účinne znižuje systémovú koncentráciu cytokínov.

  • Hovoríme o prvom adsorbéri cytokínov vo svojej triede s CE certifikátom.

  • Je kompatibilný so štandardnými CRRT a dialyzačnými prístrojmi a jeho používanie je jednodché a zostavenie rýchle.

  • Znižuje celkovú nálož cytokínov ich priamym odstraňovaním a znižovaním ich produkcie. Stabilizuje pacientov počas cytokínovej „búrky“a poskytuje čas na zvládnutie, zlepšuje hemodynamiku a má ochranné účinkyna orgány. Poskytuje čas na identifikáciu zdroja infekcie a potrebnú chirurgickú intervenciu.

 

Prečítajte si viac o CytoSorb