Bausch + Lomb, divízia spoločnosti Valeant Pharmaceuticals International, Inc. (NYSE: VRX) (TSX: VRX) sa venuje ochrane a zlepšovaniu zraku miliónom ľudí po celom svete. Poslanie spoločnosti je jednoduché: Pomáhame lepšie vidieť, a teda aj žiť.Je jednou z najznámejších a najuznávanejších spoločností a ponúka najširšie
a najkvalitnejšie prípravky
pre starostlivosť o zdravie očí. Sústreďuje sa na starostlivosť
o zrak v podobe kontaktných šošoviek a roztokov, očných liekov a kataraktovej a vitreoretinálnej chirurgie.

Viac sa dočítate na stránke:

http://www.bausch.com/

 

 

Oftalmológia

V roku 2016 sa stala spoločnosť Meditrade spol. s r. o. výhradným distribútorom spoločnosti Bausch & Lomb na území Slovenskej republiky.

 

O SPOLOČNOSTI BAUSCH + LOMB

Bausch + Lomb, divízia spoločnosti Valeant Pharmaceuticals International, Inc. (NYSE: VRX) (TSX: VRX) sa venuje ochrane a zlepšovaniu zraku miliónov ľudí po celom svete. Poslanie spoločnosti je jednoduché: Pomáhame lepšie vidieť, a teda aj žiť.
Bausch + Lomb je jednou z najznámejších a najuznávanejších farmaceutických spoločností na svete a ponúka najširšie
a najkvalitnejšie rady prípravkov pre starostlivosti o zdravie očí vrátane kontaktných šošoviek a roztokov, liečivých prípravkov, vnútroočných šošoviek a ďalších produktov pre očnú chirurgiu. Prioritou je kvalita života ľudí, ktorým poskytuje svoje služby. Usiluje sa o dôveru partnerov, zákazníkov a pacientov. Počúva a neustále vylepšuje inovačný náskok bezúhonným a bezchybným konaním.

Počas posledných 150 rokov sa spoločnosť Bausch + Lomb stala globálnym predstaviteľom inovácií a kvality.
Zamestnanci vytrvalo pracujú na hľadaní nových materiálov, navrhovaní nových technológií a v neposlednom rade navrhovaní inovácií, ktoré ľuďom napomáhajú k lepšiemu životu vďaka lepšiemu zraku.

Spoločnosť ponúka tri široké kategórie produktov:

  • Starostlivosť o zrak (kontaktné šošovky a roztoky)
  • Očné lieky
  • Kataraktová a vitreoretinálna chirurgia
    • Časť, ktorej distribúciu prevzala spoločnosť Meditrade spol. s r. o.
    • Kompletná rada produktov vrátane vnútroočných šošoviek a systémom dávkovania značiek Crystalens, SofPort a Akreos produktov IOL, rady Stellaris a Millennium zariadení pre fakoemulgáciu a ďalšie chirurgické nástroje a zariadení vrátane rady nástrojov Storz.

 

Viac sa dočítate na internetovej stránke: http://www.bauschsurgical.eu/