Logo_3M

3M je nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v rade oblastí na celom svete. Za použitia špičkových technológií vzniká viac ako 50 000 rozmanitých produktov a výrobkov pre kanceláriu, komerčnú grafiku, elektro a telekomunikácie, zdravotníctvo, automobilový priemysel, bezpečnosť a ochranu. 3M divízie navzájom spolupracujú na vývoji, výrobe a marketingovej podpore všetkých produktov.

V oblasti zdravotnej starostlivosti vyvíjame a vyrábame prvotriedne inovatívne produkty pre stomatologické ambulancie a laboratóriá (3M ESPE), materiály pre operačné sály a monitorovanie sterilizácie, výrobky starostlivosti o kožu a hojenie rán či svetoznáme fonendoskopy Littmann.

www.3m.com

Fonendoskopy

 


aaaalittmann fonendoskopaaa

aaaaaaLittmannaaaaaa

aaaaaaaaKatalóg

 

Fonendoskopy Littmann sa celosvetovo preslávili vďaka svojej neprekonateľnej kvalite. Značka Littmann je zárukou presnosti,spoľahlivosti a akustickej dokonalosti. Litmann fonendoskopy je to najlepšie, čo môžete mať. Máme širokú škálu fonendoskopov (PDF na stiahnutie) a ak aj náhodou v ponuke E-shop nenájdete požadovanú farbu, či typ neváhajte nás kontaktovať.

Ak požadujete od fonendoskopu najvyšší výkon, spoľahnite sa na značku Littmann ...

... získate kvalitnú reprodukciu zvukov vysokých aj nízkych frekvencií

... znížite zvukové straty naminimum

... odstránite rušenie z okolia

... Budete počuť rozdiel ...

  • Rôzne veľkosti hrudných snímačov.
  • Laditeľná membrána.
  • Patentované mäkké tesniace olivky 3M Littmann.
  • Pevné a odolné materiály.
  • Anatomicky tvarovaná hlavová časť.

Fonendoskopy Littmann majú široké spektrum uplatnenia pre všeobecné lekárstvo, kardiológiu, pľúcnu špecializáciu, pediatriu,neonatológiu, anesteziológiu, vnútorné lekárstvo a pre zdravotné sestry,záchranárov a fyzioterapeutov...

3M ponúka široký výber fonendoskopov, pre náročných máme aj novéšpeciálne edície. Vyberte si, ktorý model Vám najviac vyhovuje.

Littmann

Pozrieť video

Špeciálne edície - nie len na Vianoce