Logo_3M

3M je nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v rade oblastí na celom svete. Za použitia špičkových technológií vzniká viac ako 50 000 rozmanitých produktov a výrobkov pre kanceláriu, komerčnú grafiku, elektro a telekomunikácie, zdravotníctvo, automobilový priemysel, bezpečnosť a ochranu. 3M divízie navzájom spolupracujú na vývoji, výrobe a marketingovej podpore všetkých produktov.

V oblasti zdravotnej starostlivosti vyvíjame a vyrábame prvotriedne inovatívne produkty pre stomatologické ambulancie a laboratóriá (3M ESPE), materiály pre operačné sály a monitorovanie sterilizácie, výrobky starostlivosti o kožu a hojenie rán či svetoznáme fonendoskopy Littmann.

www.3m.com

Nexcare: Domáca starostlivosť

nexcare je divízia spoločnosti 3m_logo, ktorá prináša šikovné riešenia nie len do domácností. Inovatívne produkty vysokej kvality pomôžu pri chronických bolestiach ako aj pri prvej pomoci.

 

Obkladové vrecká NexcareaColdHotaaaaaaaaa
aaaaaaanexcare obkladove vreckaaaaaaa

Pomôcka na lokálnu aplikáciu tepla alebo chladu. Náplň obkladového vrecka je plasticky tvarovateľná až do –18°C. Životnosť tohto obkladového vrecka je dlhodobá.

Obkladové vrecko Teddyaaaaaaaaa aaaaaaanexcare obkladove vrecka teddy
  • naplnené špeciálnym gélom
  • teplý obklad = využitie prirodzenej terapeutickej sily tepla
  • atraktívny pre deti
  • opakovateľne použiteľné
Obkladová maska aaaaaaanexcare obkladove vrecka Príjemný spôsob prirodzeného zmiernenia bolesti alebo podpora uzdravujúceho procesu, lokálne tíšenie bolesti bez analgetík. Chladivé a horúce obklady umožňujú využívať prirodzenú terapeutickú silu tepla a chladu.
Naplnené špeciálnym gélom, ktorý udržuje získanú teplotu cca 30 minút.

 

Odporúčané použitie:  Počiatočná liečba svalovice, výronov a modrín. Pridružená bolesť a opuchy počas artritídy. Migréna, zápal dutín či napätá bolesť hlavy. Bolesť zubov, chrbáta, opakovaná bolesť, svalové kŕče a relaxácia.


ColdHot Sprej coldhot sprej Cold Hot Spray - ľadový sprej pre utíšenie bolesti pri pomliaždeninách a natiahnutých svaloch, podvrtnutiach, výronoch, podliatinách s okamžitým účinkom. Účinkuje aj ako prevencia vzniku modrín a opuchov.

 

Pre viac informácií o Nexcare produktoch sa neváhajte obrátiť na naše zákaznícke oddelenie: obchod(a)meditrade(.)sk