Sme viac ako distribútor špeciálneho zdravotného materiálu.

 

 

 

 

ecolab logo

Spoločnosť Ecolab je už viac ako 20 rokov spoľahlivým partnerom v oblasti hygieny, sanitácie, čistenia a úspor energie. Naše pokrokové riešenia a s nimi súvisiace služby poskytujeme v rôznych trhových segmentoch – od reštaurácií po výrobu potravín, od nemocníc až po starostlivosť o textílie. Spoločnosť Ecolab vyvíja po celom svete čo najväčšie úsilie na to, aby sa svet stal aj jej pričinením čistejším, bezpečnejším a zdravším miestom pre život.

www.sk.ecolab.eu

 

MEDITRADE KONTAKT PRE ECOLAB

Roman Martoš

Ecolab - Dezinfekcia

citrochlorex antiseptikum

CITROchlorex 2% Antiseptikum

Prípravok, ktorého pôsobenie je založené na kombinácii chlórhexidín diglukonátu a etanolu, chráni spoľahlivo, rýchlo a dlhodobo.

Prípravok na priame použitie so širokým antimikrobiálnym účinkom zabezpečujúci rýchlu dezinfekciu pokožky s predĺženým účinkom.

citrochlorex hygiena prostredia

CITROchlorex 2% Hygiena prostredia

Prípravok, ktorého pôsobenie je založené na kombinácii chlórhexidín diglukonátu a alkoholu. Ideálne riešenie pre malé zdravotnícke pomôcky, napr. katétre.

K dispozícii v niekoľkých užívateľsky priaznivých baleniach, zaručuje efektívnu dezinfekciu aj na ťažko dostupných miestach.

citrochlorex red ecolab

CITROchlorex 2% RED

Vysoko účinná dezinfekcia operačného poľa s obsahom kvalitného farbiva. Prípravok pre okamžité použitie, neriedi sa, rýchlo pôsobí, dezinfikuje a označuje operačné pole.

Účinnou látkou je etanol a chlorhexidin diglukonát.

Tento dezinfekčný prostriedok je určený nie len pre chirurgické zákroky, ale aj pre bežné použitie v ambulanciách, t.j. pred injekciou, punkciami, odbermi krvi, očkovaním.