Sme viac ako distribútor špeciálneho zdravotného materiálu.

Tlačové správy

Marec 2017

MEDITRADE sa stal hlavným mecenášom ŠTVORLÍSTKA PRE TALENTY

mecenas leca 2017ŠTVORLÍSTOK PRE TALENTY je slávnostný televízny benefičný galavečer občianskeho združenia LECA. Občianske združenie LECA podporuje umelecky nadané deti a mládež vo všetkých umeleckých odvetviach – hudba, spev, tanec, divadlo a výtvarné umenie. Cieľom je podporovať deti dlhodobo, aby dokázali svoj talent a jeho rozvíjanie obhájiť.

 

 

Február 2017

Získali sme 1. miesto v rebríčku ekonomicky najzdravších firiem

top 10 firiemSpoločnosť Meditrade spol. s r. o. získala 1. miesto v rebríčku ekonomicky najzdravších firiem v bratislavskom regióne, v kategórii Obchodné spoločnosti s obratom od 10 do 50 miliónov eur za rok 2015. Cieľom rebríčka je oceniť spoločnosti, ktoré svojim zodpovedným prístupom prispievajú ku kvalite podnikateľského prostredia na Slovensku.

Ide už o 2. ročník udeľovania prestížnych ocenení TOP 10 firiem regiónu, ktorého vyhlasovateľom sú Hospodárske noviny, v spolupráci s UniCredit Bank ako generálnym partnerom rebríčka, spoločnosťou Deloitte ako odborným garantom a spoločnosťou Bisnode ako odborným a dátovým partnerom podujatia. Rebríček je zostavený z objektívnych ukazovateľov účtovných závierok za daný rok a zúčastňujú sa ho firmy, ktoré majú známy obrat a zverejnené účtovné výsledky.

Toto ocenenie je garantom zdravého a poctivého biznisu. Veríme, že bude firmám pomáhať v rozvíjaní obchodných aktivít.“ (Marcela Šimková, šéfredaktorka Hospodárskych novín)

Umiestnenie na danom shortliste deklaruje, že firma je dôveryhodným a zodpovedne pôsobiacim podnikateľským subjektom, a tým ju možno považovať za stabúcich rokoch.ilnú a ekonomicky zdravú spoločnosť s pozitívnym výhľadom do budúcnosti.“ (Katarína Jakubcová, Country manager Bisnode Slovensko)

Spoločnosť Meditrade si veľmi váži získané ocenenie v rámci rebríčka TOP 10 malých a stredných firiem bratislavského regiónu a bude sa snažiť obhájiť svoje umiestnenie aj v bud