Sme viac ako distribútor špeciálneho zdravotného materiálu.

 

 

 

 

ge healthcare logo

GE Healthcare prináša na trh novodobé zdravotnícke technológie a služby. Bohaté skúsenosti GE v zobrazovacej technike, informačných technológiách, monitorovacích systémoch a vývoji liekov pomáhajú klinickým špecialistom na celom svete a v neposlednom rade tým prispievajú k plnohodnotnému životu pacientov.

www3.gehealthcare.com/en

 

MEDITRADE KONTAKT PRE ZOBRAZOVACIU TECHNIKU

Michal Bohdal

CT počítačová tomografia

CT (Computed Tomography - počítačová tomografia) systémy od GE Healthcare sú navrhnuté tak, aby zvládli aj tie najväčšie výzvy. Skupina CT systémov RevolutionTM spĺňa 4 kľúčové benefity:

  • diagnostická dôvera
  • starostlivosť o pacienta
  • finančný výkon
  • klinická dokonalosť
Revolution™ Maxima

Revolution™ Maxima

určuje nový štandard v CT. Je založený na technológii umelej inteligencie a poskytuje jednoduchšie použitie a vyššiu efektivitu vyšetrenia.

  • Funkcia automatického určovania polohy pacientov je založená na umelej inteligencii a je inovatívnou technológiou novej generácie. Je poháňaná kamerou Xtream, ktorá umožňuje automatickú detekciu orientačných bodov a automatické centrovanie pacienta. Táto funkcia pomáha optimalizovať dávku žiarenia a kvalitu obrazu a môže zabrániť chybnej polohe. Automatické určenie polohy zavedie pacienta na miesto skenovania iba jedným kliknutím. Automatické centrovanie optimalizuje dávku žiarenia a kvalitu obrazu a pomáha pri minimalizácii chýb pri určovaní polohy v porovnaní s manuálnym určovaním polohy.
  • ASiR-V - zníženie dávky až o 82% v porovnaní s FBP pri rovnakej kvalite obrazu

Brožúra v PDF na stiahnutie